PPUH Celpunkt Żyła Radom

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe CELPUNKT Michał Żyła to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się polska firma założona w 2004 roku przez Michała Żyłę. Początkowo zatrudniająca kilka osób stała się w ciągu kilkunastu lat czołowym producentem mięsa i wędlin zatrudniając aktualnie ponad 100 osób. Jest to zespół wyjątkowych osób, które poprzez swoje profesjonalne podejście do tego co robią — potrafią stworzyć firmę, która jest liderem w regionie radomskim.
Każdego dnia świeże towary najwyższej jakości dostarczane są  do osiemnastu naszych sklepów firmowych w Radomiu, Białobrzegach, Kozienicach, Starachowicach, Skaryszewie, Mircu, Wierzbicy, Zakrzewie , Wolanowie i Wieniawie. 
Z uwagi na wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów — produkty z marką „Żyła” obecne są również w innych regionalnych sklepach, których właściciele postanawiają właśnie u nas zaopatrywać się w sprawdzone towary.
Nasza oferta to ok. 120 pozycji smacznych wyrobów m.in. swojskich wędlin, wędzonek i wyrobów garmażeryjnych produkowanych z mięsa najwyższej jakości pochodzącego tylko od polskich hodowców zweryfikowanych podczas wieloletniej współpracy. 
„Wędliny-Żyła” – zawsze świeże, zawsze smaczne!
 

Przejdź do góry strony